+420 518 366 690

Zkušenosti v oboru praktického lékařství pro děti a dorost do 19ti let věku

MUDr. Eva Vrzalová promovala v roce 1980 na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně, kde jí bylo umožněno dosáhnout velmi vysoké odbornosti v oblasti pediatrie a praktického lékařství pro děti a dorost do 19ti let věku. V současné době je paní doktorka evidována v seznamu členů České lékařské komory pod evidenčním číslem 5123834155 a svému hlavnímu oboru se věnuje i nadále, a to právě v rámci své soukromé pediatrické praxe v Dubňanech. Stejně tak jako každý svědomitý lékař, věnuje se i MUDr. Eva Vrzalová svému postgraduálnímu studiu a neustálému vzdělávání se v oboru v závislosti na medicínsko-vědním pokroku, důkazem čehož může být například i to, že paní doktorka je pravidelnou účastnicí na domácích i zahraničních lékařských konferencích a disponuje navíc i diplomem získaným v rámci programu celoživotního vzdělávání.

Společně s paní doktorkou v ordinaci působí neméně kvalifikovaný a zkušený zdravotní personál.

Na tomto místě bychom velice rádi citovali některé z mnoha pozitivních ohlasů našich pacientů, které se v nedávné době objevily na serveru www.znamylekar.cz:

  • „Chodil jsem k ní celé dětství a za celou dobu jsem s ní neměl jediný problém. Pravda, v chřipkových obdobích atp. bývá v čekárně dost narváno, ale zvládněte sami ten příval dětí! Dokonce při větších potížích byla ochotna přijít domů.“
  • „I když mám už děti dospělé, velmi dobře si na paní doktorku vzpomínám. Pokaždé, když jsme přišli s jakýmkoliv problémem, (a nebyly jenom přímo zdravotní),vždy nás vyslechla a pomohla jak nejlépe dovedla. Sestra příjemná a ochotná.Mnozí z jiných obcí by vám ji mohli závidět. Touto cestou jí i sestřičce Janě děkujeme!!!“
  • „Vynikající paní doktorka, skvěle pečuje o své pacienty, jsme s ní maximálně spokojená, všem doporučuji!“

 

Za tyto a mnohé další pozitivní komentáře Vám velice děkujeme a za případná negativa vzniklá velkým pracovním zatížením se velice omlouváme.